![025.jpg](https://static.wixstatic.com/media/fc87fe_69a7bc622b454e5c8c861026454cc831~mv2.jpg/v1/fill/w_108,h_73,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/025.jpg)
З юного віку мріяла про подорожі в далекі країни. Інтуїтивно та свідомо намагалась влаштовувати своє життя так, щоб здійснювати свої мрії. За першою освітою географ, кандидат наук; друга — заочно закінчила факультет іноземних мов (головна англійська). Вільно розмовляє англійською, іспанською, французькою; як хобі вчила індонезійську, німецьку, польську і китайську мови.
У 2005 році зустріла свого майбутнього чоловіка Андрія Андрєєва. Відтоді вони почали спільний шлях, намагаючись здійснити мрії, пов’язані з творчістю, мистецтвом, фотографією, подорожами та фільмами.
У 2011 році разом з Андрієм створили компанію Paganel Studio, яка займається трьома напрямками: організація і проведення подорожей з групами по всьому світу, полярні яхтові експедиції та зйомка фільмів в подорожах. Разом з чоловіком відзняли та створили більше 60-ти короткометражних фільмів, повнометражний документальний фільм, арт-фільми і декілька проєктів. Ольга є дизайнером компанії. Створює її стиль, малює значки й футболки для учасників наших експедицій.
![paganel.tv](https://static.wixstatic.com/media/fba66f_9ece395e8bcb410fbca702b6cc125153~mv2.png/v1/fill/w_145,h_141,al_c,lg_1,q_85,blur_3,enc_auto/paganel_tv.png)